KONST / Litografier / Färglitografi 17004580
nr 1700 4580
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Signerad, numrerad pt, daterad -82, svan. Färglitografi, bildmått: 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:15:09
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)